Firma cateringowa KLIMAT BISTRO & CATERING KATOWICE zajmuje się profesjonalną oraz kompleksową  obsługą imprez, bankietów, spotkań rodzinnych oraz wszelkiego rodzaju  eventów. Menu dostosowywane jest bezpośrednio do potrzeb oraz wymagań Klienta, ustalane indywidualnie świadczy o jego oryginalności oraz wyjątkowości.  Klient jest dla nas najważniejszy wiec staramy się spełnić jego oczekiwania oraz sprostać wymaganiom w 100%.
       Posiadamy w pełni wykwalifikowaną obsługę kelnerską, która zawsze służy pomocą. Dysponujemy porcelaną, stolami, krzesłami, zastawą stołową, nakryciami  oraz wszelkimi niezbędnymi dodatkami, które spełniają wszelkie normy oraz standardy wymagane podczas imprez cateringowych.
       Przedstawiamy szeroki wybór wyśmienitych dań kuchni polskiej, europejskiej, amerykańskiej jak i innych kuchni świata. Produkty zawsze są świeże, a dania przygotowywane z największą starannością. Staramy się aby już sam widok naszych potraw przyciągał Klienta, a smak pozostawał na długo w Jego pamięci. Gwarantujemy w pełni profesjonalną współpracę oraz pełne oddanie.
Z poważaniem
Zespół Klimat Bistro & Catering Katowice

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na kolejnych stronach, a wszelkie uwagi, opinie czy podziękowania prosimy kierować do nas za pomocą formularza znajdującego się poniżej.

16 Comments

  1. Będąc w Katowicach miałam okazje jeść lunch z tej firmy. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona wielkością porcji. Jedzenie bardzo smaczne – szkoda, że u nas we Wrocławiu nie jest tak kolorowo 🙁 Polecam!

  2. Bardzo lubię korzystać z usług tej firmy cateringowej! Duże porcje, ciekawe kompozycje smakowe no i bardzo przystępne ceny sprawiają, że z chęcią do nich wracam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *